Je pestovaná v krásnej Liptovskej prírode pod tatranskými horami, kde je príroda ešte stále silná a krásna. Jej oriešková chuť je charaketristická pre konopnú sušinu. Ak sa vylúhuje ako konopný čaj, ide nielen o krok smerom k zdravému stravovaniu, ale i posun k chutnému oživeniu každodenného nápojového lístka.

Zloženie: konopná sušina z listov a semien certifikovanej odrody

Hmotnosť: 30g

Skladovanie: na suchom a tmavom mieste

Konopná sušina je skvelým doplnkom pri zaliatí horúcou vodou ako konopný čaj pre všetkých ľudí, ktorí trpia nespavosťou alebo inými poruchami spánku: konopná sušina má pozitívne účinky pri častom budení, strhávaní sa zo sna či spánku, po ktorom sa zobudíme unavenejší, než sme si večer líhali.

Na rozdiel od mnohých liekov na spanie a upokojenie nemá konope žiadne negatívne vedľajšie účinky, iba celý zástup nových pozitívnych dopadov. Pomáha napríklad so zmierňovaním migrén, bolestí kĺbov, svalových kŕčov či fantómových bolestí. Dokáže dokonca pozitívne ovplyvniť aj zlú náladu. Ak máte problémy s trávením, konopná sušina môže byť takisto tým pravým nápojom pre vás.

V konopnej sušine nájdeme obrovské množstvo dôležitých živín vrátane omega-3 mastných kyselín, železavápnika, horčíka či draslíka a vitamíny „A, C, E, D,B1,B2,B3“. Následkom tohto výživového arzenálu získate pri pravidelnom pití konopnej sušiny silnejšiu imunitu, pevnejšie zuby a kosti, silnú antioxidačnú činnosť organizmu i správnu hladinu cholesterolu.

Okrem toho sa konopná sušina vo svete používa pri zmierňovaní príznakov Parkinsonovej, Alzheimerovej či Crohnovej choroby, ako aj pri liečbe reumatickej artritídy, sklerózy multiplex a pri následkoch chemoterapie po liečbe rakoviny.

kg

Podobné produkty