Malá veľkosť. Veľký zážitok.

Harmony TEMPO prináša dokonalý zážitok z aromaterapie CBD. Zariadenie poskytuje jemnú chuť a zároveň je elegantné, vreckové a nepriepustné. Kapsule TEMPO prichádzajú s top siedmi harmóniami chutí, aby vám poskytli čo najintenzívnejší zážitok z aromaterapie.

Tento ľahký vape pen obsahuje batériu 310 mAh, ktorá vydrží až jeden deň.  Tempo je aktivovaný "vdychom", takže nemusíte stláčať tlačidlo ani pre vypnutie zariadenia po použití. Jeho ultrakompaktný dizajn je nenápadný, takže ho môžete používať na verejnosti a ľahko ho prenášať.


Prečo Tempo?

Tempo umožňuje efektívnu a nenápadnú aromaterapiu za chôdze a pritom poskytuje uspokojivý zážitok. Úhľadná, ale robustná konštrukcia umožňuje jednoduché uloženie do vreciek alebo tašky. Je tiež navrhnutý tak, aby pohodlne zapadal medzi vaše prsty, vďaka čomu je užívateľsky prívetivý.

Okrem štýlového dizajnu sú technické vlastnosti Tempo rovnako chvályhodné. Vape pen napája vstavaná batéria s veľkosťou 310 mAh. To nemusí znieť veľa, ale je to viac než má väčšina vape penů dostupných na trhu. Nabíja sa cez port micro USB, ktorý sa nachádza v spodnej časti. Má tiež malý LED svetelný indikátor, ktorý upozorňuje užívateľa na stav batérie.

Sada obsahuje tri naplnené kapsule CBD, ktoré prichádzajú v rôznych príchutiach. Sú veľmi praktické a možno ich doplniť až štyrikrát.

 


Ideálny pre začiatočníkov i pokročilých

TEMPO je ideálny pre začiatočníkov i pre pokročilejších užívateľov. Vreckové TEMPO je schopné silné produkcie pary.

 

Možnosť doplňovanie

Máte možnosť naplniť kapsulu niektorým z liquidov Harmony CBD, a to až štyrikrát, a potom ju vymeniť za novú naplnenú kapsulu. V spoločnosti Harmony sa snaží byť udržateľnejší. Naplniteľné kapsule spôsobujú menej odpadu a ponúkajú širší výber liquidov.

 

Dizajn a batérie

Silný exteriér z nerezovej ocele chráni Tempo pred poškodením v každodenných situáciách. Zariadenie sa rozsvieti, keď vydýchnete a tiež, keď dôjde batéria. 310 mAh batéria potrebuje na úplné nabitie menej ako hodinu a vydrží až jeden celý deň aromaterapie.


Ako doplniť zásobník TEMPO

- Opatrne vytiahnite kapsulu z batérie a otvorte silikónovou zátku, tú neťahajte a neodpájajte.
- Vezmite svoj obľúbený liquid Harmony CBD a naplňte s ňou vymeniteľnou kapsulu.
- Naplňte kapsulu, ale neprepĺňajte ju.
- Po naplnení kapsule počkajte 5 minút.

Nabíjanie

- Má vysoko kvalitnú 5V nástennú nabíjačku, ktorá je súčasťou kábla micro USB.
- Opatrne vložte micro USB.
- Keď je batéria takmer vybitá, LED 10-krát zabliká a TEMPO sa vypne. Dobite prosím.
- Keď je TEMPO plne nabitý, LED zhasne.
- Nenechávajte nabíjanie TEMPO bez dozoru.

 

Dôležité

- Ak je kapsula prázdna, nepoužívajte.
- Ak je v chuti cítiť opálenina, vymeňte kapsulu.
- Nenaplňujte kapsulu viac ako 4-krát.
- Pri doplňovaní sa neodporúča meniť aróma za iné v jednej kapsule.
- Pokiaľ dôjde k zníženiu chuti alebo pary, vymeňte kapsulu.
- Na nabíjanie batérie použite kábel USB a overenú 5V nabíjačku.
- Tento produkt nesmie používať nefajčiari alebo neplnoletí.

 

TEMPO DEVICE BALENIE OBSAHUJE:

1 x TEMPO zariadení
1 x Dobíjací kábel
1 x Užívateľský manuál
 

 

* Doplniteľné kapsule nie sú súčasťou balenia, predávajú sa zvlášť!


V súlade s § 6 zákona č. 65/2017 Zb. je pri predaji fajčiarskych pomôcok a elektronických cigariet online predajca povinný overiť, že kupujúci nie je mladší ako 18 rokov.

Upozornenie pre kupujúcich: Vaporizér je tovarom v zmysle § 1837 písm. g) zákona č. 89/2012 Zb. občiansky zákonník ("tovar v uzavretom obale, ktoré spotrebiteľ z obalu vyňal a z hygienických dôvodov ho teda nie je možné vrátiť") a preto od kúpnej zmluvy a jeho dodávke nemožno odstúpiť.

kg

Podobné produkty