Osviežujúci zážitok pre všetkých milovníkov konope. Mydlo umožňuje užívateľom získať upokojujúci a relaxačný zážitok pri každom použití.

Mydlá sú dnes plné rôznych chemikálií a umelých vôní. Tieto pridané chemikálie môžu byť potenciálne škodlivé pre pokožku, najmä pre dermálnu vrstvu.

Peelingové mydlo s konopným olejom Hanf Nature je iné. Mydlo je úplne prírodné, keďže neobsahuje žiadne konzervačné látky a ďalšie chemikálie. Získate produkt, ktorý je skvelý pre životné prostredie. Hanf Nature Hemp Oil je biologicky odbúrateľný a neznečisťuje životné prostredie. Procesy extrakcie konope sú také čisté a prirodzené, ako sa len dá.

Zamilujete si vôňu a čistotu konopného produktu. Na rozdiel od väčšiny kozmetických produktov sa vôňa nepridáva neskôr procesmi chemickej infúzie. Proces extrakcie je prirodzený a zanecháva terpény nedotknuté. 

Konopný olej zlepšuje vlastnosti mydla zaisťujúce vlhkosť. Je to jedna z najlepších kanabinoidných kozmetických prípravkov. Mydlo je skvelé na pokožku. Uzdravuje a obnovuje suchú a šupinatú pokožku a zanecháva vás svieži a hydratovaný. Vedecké výskumy dokazujú, že konope je užitočné pri obnove a zachovaní kolagénu.

kg

Podobné produkty